MALMA XL

Cena od: 274 

viď.poťahy

Zmazať
SKU: 360W919 Kategórie: , ,

Matrac MALMA XL

  • Sendvičový partnerský matrac, veľmi obľúbený zdravotný matrac vďaka použitiu modernej elastickej pamäťovej peny so 7-zónovou anatomickou profiláciou v kombinácii s jadrom z HR peny a dosky z FLEX – PUR peny na strane druhej v strede. Dodatočne vyprofilovaný 7dmimi zónami na oboch stranách.
  • Viscoelastická pena reaguje na tlak, optimálne sa prispôsobí krivkám tela a tým uvoľňuje svalstvo a kĺby. Matrac je využiteľný obojstranne, na druhej strane je na povrchu doska z vysoko elastickej FLEX – PUR peny, ktorá je tuhšia ako pamäťová pena. Aj táto druhá strana je profilovaná do 7 anatomických zón.Zdravotný matrac s výberom moderných pien na ložných plochách ponúka na každej strane matraca iný typ komfortu.
  • Premyslený vlnovitý rez jadra ideálne rozloží váhové zaťaženie a zaistí dokonalú priepustnosť vzduchu. Povrch matraca tvorí obľúbená viscoelastická pena tvarovaná do nopov, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky a uvoľnenie svalov počas spánku. Matrac je vhodná pre všetky typy lamelových roštov, vrátane polohovacích.

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , , ,

Tvrdosť

Stredne tvrdý 3, Tvrdší 4

Nosnosť

130 Kg

Zips

ANO

Prateľný potah

ANO

Výška matraca

20 cm

Zóny

7 zón

Záručná doba

3 roky

Poťah

Aloe vera, Silver, Medicott Silver, TENCEL

Výška

20cm