VANKÚŠ ALOE VERA

23 

Zmazať
SKU: 360W965-1-1 Kategórie: ,

Popis produktu

Príjemne jemný a mäkučký produkt ? Odporúčame vankúš Aloe Vera, ktorý svojimi výťažkami Aloe vera priaznivo pôsobí na Vašu pokožku. Je antialergický a dostatočne relaxačne motivuje Váš organizmus na pokojný spánok.

Vankúš Aloe Vera je dotykovo príjemný, obľúbený hlavne medzi užívateľmi s problémovou pokožkou, vynikajúco vyhovuje alergikom. Dokonalá priedušnosť materiálu zabezpečuje vysokú kvalitu a životnosť vankúša.

Ako vieme, priaznivé účinky Aloe Vera na organizmus sú nespočetné, obsahujú nielen vitamíny, minerály a aminokyseliny ale aj regeneračne prečisťujú bunky, posilňujú a stimuľujú imunitný systém a pôsobia ako antioxidanty. Všetky tieto zdravotné výnimočnosti Aloe Vera sú zastúpené vo výrobkoch Aloe Vera. Chránia vás pred ďalším možným nabúraním imunitného systému .

Náplň vankúša je 100% polyester, vankúšik je v obale s výťažkami Aloe Vera, odzipsovateľný možnosť regulacie výplne, tvrdší alebo mäkkší si môžete regulovať sami podľa vlastnej potreby. Údržba je jednoduchá, pranie v automatickej pračke na 60 C.

 MATERIÁL:

 

výplň: 100% Polyester
povrch: 100 % mikropolyester s prídavkom Aloe Vera

 

 

Rozmer: 70 x 90 cm
Farba: Biela
Pranie: 60°C pri max. otáčkach 600 ot./min.
Hmotnosť: 1200g

 

Vyrobené na Slovensku.

Ďalšie informácie

Materiál

povrch: 100 % mikropolyester s prídavkom Aloe Vera

Výplň

100% Polyester

Farba:

Biela

Pranie:

60°C pri max. otáčkach 600 ot./min.

Veľkosť