PENTAL VISCO XL

Cena od: 266 

Zmazať

Matrac PENTAL VISCO XL

  • Latexový matrac PENTAL VISCO  v štýle moderného bio trendu je matrac vhodný aj pre osoby s nižšou alebo vyššou váhou .. Je veľmi komfortný cez všetky váhové kategórie.
  • Exkluzívne jadro z penovej gumy (latex) s prímesou prírodného kaučuku, ktoré je v strednej vrstve dvojnásobne vystužené a významne spevnené kokosovou Flexidoskou.
  • Táto kombinácia zaistí pohodlný spánok i osobám s vysokou hmotnosťou. Jadro matraca je kryté latexovou doskou s perforáciou, ktorá zaisťuje dokonalé prevzdušnenie matraca. Táto kombinácia zaistí optimálnu regeneráciu chrbtice i svalstva behom spánku i odpočinku a zachováva matracu vysokú pružnosť.
  • Tento matrac je vhodný pre náročného zákazníka, ktorý ocení najmä voľbu spánku jak na latexe, tak na visco-elastickej, modernej „pamäťovej“ pene. Ta špeciálne rieši prispôsobivosť jadra, všetkým spánkovým polohám. Matrac je ako celok na pružnej HR pene, ktorá nahrádza efekt pružiny bez možnosti vytvárania praskavých zvukov.
  • Latex je veľmi dôležitý pri udržaní neutrálnej klímy lôžka. Kokosovo vláknitá doska zaisťuje optimálnu Tvrdosť matracov.

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , , ,

Tvrdosť

Stredne tvrdý 3, Tvrdší 4

Nosnosť

Od 40 do 130 Kg

Zips

ANO

Prateľný potah

ANO

Výška matraca

20 cm

Zóny

NIE

Záručná doba

5 rokov

Poťah

Silver, Medicott Silver, TENCEL

Výška

20cm